Bytový dom “Byty pri plavárni”

Výstavba moderného bytového domu s dvomi podzemnými podlažiami na parkovanie a 5 nadzemnými podlažiami začala v júni 2014.

Byty pri plavárni sú ideálnou kombináciou bývania v absolútnom centre mesta a v pokojnej zóne zároveň – byty sa nachádzajú v dvorovej časti medzi Bajzovou ulicou a mestskou plavárňou a všetky potrebné inštitúcie sú v dostupnej, pešej vzdialenosti.

Komplex pozostáva zo 14 bytov umiestnených na piatich podlažiach, pričom na poslednom z nich sú umiestnené dva mezonetové byty. Jednotlivé byty majú od 62 m² do 170 m² a každý z nich má loggiu situovanú na slnečnú stranu. Suterén a podzemné podlažie tvorí garáž s parkovacími miestami.

Tento bytový dom spĺňa všetky požiadavky kvalitného, nízkonákladového bývania – v rámci konštrukcie, systému zateplenia a vykurovania možno hovoriť o nízkoenergetickej stavbe s certifikátom A + .

Výstavba bytovej jednotky začala v júni 2014 a práce boli ukončené v novembri 2016.

Kolaudácia objektu prebehla v decembri 2016. Výstavba pokračuje druhou etapou, v rámci ktorej pribudne bytový komplex s názvom Corner House (päťpodlažný objekt s ôsmimi bytovými jednotkami + obch. priestormi).

Ďalšie články

Obytný súbor – Malá Ida

Súčasťou tohto projektu bola výstavba 16 rodinných domov s kompletnou infraštruktúrou – prístupovými komunikáciami a elektrickým kúrením.

Čítať

Bytový dom “Byty pri plavárni”

Výstavba moderného bytového domu s dvomi podzemnými podlažiami na parkovanie a 5 nadzemnými podlažiami začala v júni 2014.

Čítať

Pereš park

Trojpodlažný polyfunkčný objekt s obchodnou plochou, zázemím pre obec a ambulantným oddelením. Kompletná infraštruktúra, napojenie na siete a najmodernejšia odvetraná fasáda.

Čítať