Obytný súbor 16 rodinných domov – Malá Ida

Súčasťou tohto projektu bola výstavba 16 rodinných domov s kompletnou infraštruktúrou – prístupovými komunikáciami, chodníkmi, verejným osvetlením a elektrickým kúrením.

Necelých 10 kilometrov od krajského mesta bol prednedávnom dokončený nový obytný komplex (október 2014 – marec 2016), pod ktorý sme sa podpísali. Prírodné prostredie kombinované s výbornou dostupnosťou dodáva novostavbe pocit pohodlného a pokojného prímestského bývania.

Podobne, ako pri obytnom súbore v Ľuboticiach, išlo o stavbu na “zelenej lúke”, kde postupne vyrástlo 16 rodinných domov v dvoch veľkostiach a s kompletne vybudovanou infraštruktúrou – prístupovými komunikáciami, verejným osvetlením a rozvodmi elektriny a vody.

Táto stavba vznikla ako holodom – mimo estetických úprav, akými sú náter stien, výber podlahy či svietidiel, bola kompletne obývateľná.

Ďalšie články

Obytný súbor – Malá Ida

Súčasťou tohto projektu bola výstavba 16 rodinných domov s kompletnou infraštruktúrou – prístupovými komunikáciami a elektrickým kúrením.

Čítať

Bytový dom “Byty pri plavárni”

Výstavba moderného bytového domu s dvomi podzemnými podlažiami na parkovanie a 5 nadzemnými podlažiami začala v júni 2014.

Čítať

Pereš park

Trojpodlažný polyfunkčný objekt s obchodnou plochou, zázemím pre obec a ambulantným oddelením. Kompletná infraštruktúra, napojenie na siete a najmodernejšia odvetraná fasáda.

Čítať