Pereš park

Trojpodlažný polyfunkčný objekt s obchodnou plochou, zázemím pre obec a ambulantným oddelením. Kompletná infraštruktúra, napojenie na siete a najmodernejšia odvetraná fasáda.

Návrh tohto obchodného centra je moderným, polyfunkčným riešením, súčasťou ktorého je aj úprava okolitého prostredia, vybudovanie parkoviska a výsadba verejnej zelene v priľahlom okolí. OC je svojou polohou sústredené do centra obce. Prináša doň zónu služieb, života, kultúry a ten pravý priestor na príjemné stretnutia. V jeho suteréne nájdeme veterinárnu ambulanciu, petshop, kvetinárstvo, trafiku a veľkú reštauráciu. Prvé poschodie patrí predajniam potravín, drogérie, cukrárni a lekárni s optikou. Na druhom, najvyššom poschodí, sa nachádza kaviareň, kaderníctvo, miestny úrad a množstvo lekárskych ambulancií. Pri stavbe Pereš Parku boli použité najmodernejšie ekologické technológie – vďaka odvetranej fasáde či vzduchotechnike s rekuperáciou, klimatizáciou a kúrením sa radí medzi najmodernejšie súčasné stavby podľa všetkých platných noriem a požiadaviek. Súčasťou našej práce bola okrem kompletnej výstavby objektu aj celková infraštruktúra – stavba príjazdových komunikácií, parkoviska a napojenia na vodovodné, elektrické a plynové siete. Výstavba začala v októbri 2016 a kolaudácia je naplánovaná na október 2017.

Ďalšie články

Obytný súbor – Malá Ida

Súčasťou tohto projektu bola výstavba 16 rodinných domov s kompletnou infraštruktúrou – prístupovými komunikáciami a elektrickým kúrením.

Čítať

Bytový dom “Byty pri plavárni”

Výstavba moderného bytového domu s dvomi podzemnými podlažiami na parkovanie a 5 nadzemnými podlažiami začala v júni 2014.

Čítať

Pereš park

Trojpodlažný polyfunkčný objekt s obchodnou plochou, zázemím pre obec a ambulantným oddelením. Kompletná infraštruktúra, napojenie na siete a najmodernejšia odvetraná fasáda.

Čítať