Realizujte svoj projekt

Vyplňte kontaktný formulár a spoločne nájdeme to najlepšie riešenie pre Váš projekt.

Spoznajte nás vďaka našim projektom

Prezrite si portfólio našich stavieb podľa štádia stavby alebo typu vykonaných prác a zistite viac o našej činnosti.

Aktuálne projekty

Corner House

Bytový dom

Päťpodlažný objekt s podzemným parkovaním, obchodnými plochami, kanceláriami a ôsmimi bytovými jednotkami. Projekt spĺňa požiadavky nízkoenergetickej stavby (A + ).

Pereš Park

Polyfunkčný objekt

Trojpodlažný polyfunkčný objekt s obchodnou plochou, zázemím pre obec a ambulantným oddelením. Kompletná infraštruktúra, napojenie na siete a najmodernejšia odvetraná fasáda.

Družobný dom Slovensko – Ukrajina

Stavba na kľúč

Dokončenie hrubej stavby na kľúč do finálnych povrchov vrátane všetkých rozvodov médií. Veľkometrážny, trojpodlažný objekt.

Obytný súbor – Ľubotice

24 rodinných domov

Kompletná infraštruktúra vrátane prístupových komunikácií a verejného osvetlenia. Stavba “na zelenej lúke” za necelé dva roky (jún až august 2013).

Kláštorná

Novostavba výrobnej haly

Novostavba, prístupové komunikácie a kompletné pripojenie na inžinierske siete. 1550 m2 vystavaných za sedem mesiacov (október 2010 - máj 2011).

Gemerská Poloma

Výstavba oporného múru

Statické spevnenie a zachytenie svahu zemnými prahmi a veľkorozmerným oporným múrom do výšky až 9m za jeden mesiac (december 2015).

Bytový dom “Byty pri plavárni”

14 bytových jednotiek

Výstavba moderného bytového domu s dvomi podzemnými podlažiami na parkovanie a 5 nadzemnými podlažiami začala v júni 2014.

Centrálne trhovisko – Mestská časť Košice – Juh

Výstavba mobilných prestrešení

Vytvorenie prestrešeného putového predaja vďaka železobetónovej konštrukcii. Ultrarýchla stavba s vlastným sociálnym zabezpečením v období november - december 2015.

Blatnica

Výstavba mliekarne

Vybudovanie pracovnej haly s prístupovými komunikáciami a napojením na siete v období od septembra 2011 do apríla 2012.

Obytný súbor – Malá Ida

16 rodinných domov

Súčasťou tohto projektu bola výstavba 16 rodinných domov s kompletnou infraštruktúrou - prístupovými komunikáciami, chodníkmi, verejným osvetlením a elektrickým kúrením.