Komplexné portfólio služieb

Zverte nám Vaše nápady a my ich premeníme na funkčnú a bezpečnú stavbu. Všetko od projektových plánov, vybavovania povolení až po konečnú realizáciu Vášho projektu.

Dohodnúť stretnutie  

Spoznajte nás vďaka našej práci

Prezrite si zoznam našich služieb a dajte nám vedieť, s čím Vám môžeme pomôcť. Sme pripravení hľadať riešenia.

Služby

S nami už nemusíte hľadať odborníkov na každý typ stavebnej činnosti. Spektrum našich služieb zahŕňa všetko potrebné od návrhu projektu až po jeho realizáciu.

Inžinierska činnosť

Odbremeníme Vás od čo najväčšieho množstva úkonov, ktoré sú potrebné na realizáciu investičného zámeru. Zabezpečíme všetky potrebné odborné posudky a podklady pre rôzne povolenia (územné rozhodnutie, stavebné povolenie či kolaudačné rozhodnutie).

Dohodnúť stretnutie

Pozemné staviteľstvo

Zaoberáme sa výstavbou štandardných rodinných domov, bytových domov, polyfunkčných veľkometrážnych objektov i priemyselných areálov, podliehajúcich všetkým platným normám a bezpečnostným požiadavkam.

Dohodnúť stretnutie

Líniové stavby

Venujeme sa výstavbám kompletných infraštruktúr, prístupových komunikácií, vedeniu elektronických komunikačných sietí, ale aj stavbe ochranných hrádzí.

Dohodnúť stretnutie

Zemné práce

Zabezpečujeme prieskum a založenie stanoviska, výkopové práce a úpravy terénu, stavbu oporných múrov, zachytávanie svahu a riešenia podzemnej vody.

Dohodnúť stretnutie

Kontaktný formulár

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a následne si dohodneme úvodné stretnutie, bestcustomwriting essay writing na ktorom spoločne nájdeme to najlepšie riešenie pre Váš projekt.